درباره ما

 
فرهنگ انقلاب اسلامی جزء گنجینه های عظیم نظام جمهوری اسلامی ایران است . 
 
سایت خبری تحلیلی فاطر 24  در 5 تیر ماه 1393 شروع به فعالیت نمود . این سایت در بهمن 93 موفق به کسب مجوز از هیئت نظارت بر مطبوعاتوزارت ارشاد اسلامی  شد و اینک سعی دارد  با فعالیت رسانه ای در استان آذربایجان غربی و با محوریت گفتمان سازی فرهنگ انقلاب اسلامی در بین آحاد مختلف جامعه و پیگری دغدغه ها و مطالبات رهبری گوشه ای از مطالب نادیده شده در روزگار امروز که کشور درگیر جنگ فرهنگی , سیاسی , اقتصادی است  را بازگو نماید.
 
لزوم چند نکته برای اشنایی بیشتر لازم و ضروری است . 
 
* گفتمان سازی و مطالبات رهبری در زمینه های فرهنگی , اقتصادی و سیاسی و اجتماعی از اولیت های کاری ما می باشد . 
 
* این وب سایت تریبون یا پورتال اطلاع رسانی برای مسئولین نیست . فعالیت مسئولین بر اساس وظیفه محول شده در  اولیت خبری برای رسانه ای که دغدغه های رهبری را پیگیری می نماید نیست .
 
*  ما بر خود فریضه می دانیم بر اساس وظیفه شرعی و قانونی ضمن حفظ ارزش های اسلامی شخصیت حقوقی ( نه حقیقی ) هر مسئولی که مرتکب اشتباه  شده است را مورد امر به معروف و نهی از منکر قرار دهیم .  و امیدواریم مسئولین انتقاد پذیر باشند چرا که مردم در مورد آنها قضاوت خواهند کرد.
 
* هر شخص و مسئول و جریانی که در صدد تخریب خط قرمز های انقلاب و رهبری باشد و با غرض ورزی در صدد پایمال کردن آرمان های امام و شهدا انقلاب اسلامی باشد با رعایت موازین شرعی و قانونی جهت شفاف سازی به مردم معرفی خواهیم کرد.
 
* فاطر24 بر خورد وظیفه می داند تا گوشه ای از تلاش نهاد های خودجوش مردمی در عرصه فرهنگ انقلاب اسلامی را پوشش دهد . لذا دست یاری به سوی دوستان و نهاد ها و موسسات فرهنگی که  چنین کار عظیمی را انجام میدهند دراز میکنیم.
 
امید است با استعانت از خداوند بتوانیم قدمی در این راه برداریم .. 
 
eeee
آرشیو