دبیر جبهه حجاب و عفاف:

حجت‌الاسلام دعاگو تاکید کرد: متاسفانه دولت و مجلس نیز مرتب توپ را در زمین یکدیگر می‌اندازند و به این ترتیب یکی از شاخص های دین ما به یک مسئله صرفا سیاسی تبدیل شده است.

حجت الاسلام و المسلمین دعاگو، دبیر جبهه حجاب و عفاف  اظهار داشت :خدا را شاکر هستیم که بعد از مدت های طولانی بالاخره اگر چه در حد یک سوال مجلس وارد عرصه حجاب و عفاف شد و وظیفه ذاتی خود را هرچند به این مقدار انجام داد.

وی با اشاره  به سخنان وزیر کشور در جلسه مجلس گفت: خوشبختانه وزیر کشور نسبت به نواقص قانونی موجود پیشنهادهایی داشتند که جای تقدیر و تشکر دارد.
وی افزود : به عنوان دبیر کل جبهه حجاب وعفاف می گویم که در این عرصه به اعتبارات ‎، قانون و انسجام سیستمی نیاز داریم.

دبیر جبهه حجاب و عفاف  تاکید کرد :با کمال تاسف و تاثر در یک مساله که شاه بیت فرهنگ فاطمی و تابلوی نظام است، شاهد یک انحطاط آنچنانی هستیم.  نهاد مجلس باید در مسئله حجاب و عفاف گفتمان سازی کند و آن را ه بیانیه و توصیه تنزل ندهد. 

وی ادامه داد: متاسفانه آن قدر مقوله ضروری دین ما سبک شده است که سطح تعامل دو قوه ما در این مسئله مهم آن چیزی می‌شود که در جلسه مجلس شاهد بودیم. آیا واقعا حق قرآن و عترت در مجلس و ودولت همین است؟ ما چگونه در پیشگاه قرآن و اهل بیت سر بلند کنیم ؟

حجت الاسلام و المسلمین دعاگو ضمن طرح سوالی در مورد عملکرد نهادها درباره حجاب و عفاف افزود: متاسفانه دولت و مجلس نیز مرتب توپ را در زمین یکدیگر می اندازند و یکی از شاخص های دین ما به یک مسئله صرفا سیاسی تبدیل شده است .

وی در پایان خاطرنشان ساخت: سروران عزیز که بر سفره جهاد و ایثار نشسته اند باید بیدار شوند وتعمیق گفتمان حجاب و عفاف را با یک نگرش سیستمی و جامع به عنوان یکی از ارکان مهندسی جامع کشور پیگیری کنند .طرحی که اثباتی، بازدارنده  وکنترلی باشد. وی افزود :مهم ترین اقدامی هم که حاکمیت باید انجام دهد این است که عناصر فعال و متشکل و خودجوش در عرصه حجاب و عفاف  را حمایت کند و راه را برایشان باز کند .

کد خبر: 252

تاریخ خبر:

کلید واژه ها: اهل بیت - حجاب - دولت و مجلس - دین - زمین - شاخص - قانون - قرآن - وزیر کشور - عفاف -

آرشیو