دبیر جبهه حجاب و عفاف:

حجت‌الاسلام سیدمحمدمحسن دعایی گفت: موسسه فرهنگی و تحقیقاتی "صدف عفاف"را داریم در آن تولید محتوا برای نظام خانواده از نگاه اسلام را در دست اقدام دارد.

حجت الاسلام سید محمد محسن دعایی، دبیر جبهه حجاب و عفاف  بیان داشت: دو کار در دست اجرا داریم که اولین آن انجام مطالعات راهبردی علوم ناب اسلامی که در حوزه تولید نرم افزار دوره تمدن اسلامی مشغول پژوهش و آموزش  هستند .

وی ادامه داد: در همین ذیل فعالیت های فرهنگی گسترده ای انجام می شود نیمی از افراد ما در حال مهارت آموزی برای انجام پژوهش در خصوص سیستم های مهارتی زندگی هستند و فعالیت هایی در خصوص برگزاری دوره های آموزش تربیت مدرس و نشست های تخصصی فرهنگی را با موضوعیت علم دینی و تمدن نوین اسلامی و تحول علوم انسانی و اسلامی  انجام می دهند.  

حجت الاسلام دعایی تاکید کرد: موسسه فرهنگی و تحقیقاتی "صدف عفاف"را داریم در آن تولید محتوا برای نظام خانواده از نگاه اسلام را در دست اقدام دارد. در این موسسه محققان ما برای اینکه ازدواج طبق حیات طیبه انسانی و اسلامی باشد و نیز برای دختر و پسران جوان بدانند برچه اساس وچه مبانی ای باید روابط خانوادگی شان را تنظیم کنند در حال تحقیق و پژوهش هستند.

دبیر جبهه حجاب و عفاف تصریح کرد: در فضای سایبر هم مهمترین کارمان تولید محتوا برای سایت موسسه مطالعات راهبردی است که این سایت در زمینه مسائل تمدن اسلامی فعالیت می کند، خوانندگان با مراجعه به این سایت می توانند باکلیک روی هر واژه ای که در صفحه اول نقشه علمی است از دهها صفحه مطلب با یک رویکرد پژوهشی استفاده کنند.

وی ادامه داد:  این سایت موسسه انتشاراتی فصلنامه هم دارد و دوره های آموزشی مان هم به صورت پک های تدوین تولید شده برای مخاطبان این سایت ارسال می شود و تاکنون بیش از صد اثر در حوزه نشر چاپی و دیجیتالی به علاقمندان هدیه شده است .

منبع:سراج

کد خبر: 131

تاریخ خبر:

کلید واژه ها: ازدواج - تمدن - حجاب - خانواده - دوره های آموزشی - فعالیت های فرهنگی - نرم افزار - nbsp - اسلامی - محتوا -

آرشیو