آیت‌الله مهدوی‌کنی در شرایطی که از مراسم سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در مرقد مطهر بازگشته و درحال استراحت بودند، دچار عارضه حمله قلبی شده و پس از آن به حالت کما رفتند.

به گزارش خبرنگار فاطر24 ، حوالی ساعت 15 بعد از ظهر امروز(چهارشنبه)، آیت‌الله مهدوی‌کنی در شرایطی که از مراسم سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در مرقد مطهر بازگشته و درحال استراحت بودند، دچار عارضه حمله قلبی شده و پس از آن به حالت کما رفتند.

بدین‌وسیله با اعلام این خبر از مردم مومن و انقلابی کشورمان درخواست می‌شود برای بهبود حال این شخصیت مجاهد انقلابی و یار دیرین امام خمینی(ره) و رهبر فرزانه انقلاب دعا کنند.

 خانواده آیت‌الله مهدوی کنی از عموم مومنین خواستند که برای شفای ایشان، بین نماز مغرب و عشاء دعای توسل بخوانند.

بنا بر این گزارش، حوالی ساعت 15 بعد از ظهر امروز(چهارشنبه)، آیت‌الله مهدوی‌کنی در شرایطی که از مراسم سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در مرقد مطهر بازگشته و درحال استراحت بودند، دچار عارضه حمله قلبی شده و در بیمارستان بستری شد.

ابراهیم انصاریان، رئیس دفتر آیت‌الله مهدوی‌کنی نیز درباره وضعیت فعلی رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: پس از این حمله قلبی ایشان که دچار افت فشار شده بودند، در بیمارستان بستری و تحت مداوا قرار گرفتند و تاکنون خوشبختانه درمان جواب داده و انشاءالله با عنایت خداوند و دعای خیر مردم بهبودی حاصل شود.

به گزارش سراج24، پس از اعلام این خبر حجت‌الاسلام حسن روحانی، رئیس جمهور، سرلشکر صالحی، فرمانده ارتش، حمیدرضا مقدم فر، معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، محمدباقر قالیباف، شهردار تهران به عیادت آیت‌الله مهدوی کنی رفتند.

این خبر متعاقبا تکمیل می‌شود...

انتهای پیام/

کد خبر: 152

تاریخ خبر:

کلید واژه ها: امام خمینی - انقلاب اسلامی - حسن روحانی - خانواده - رئیس مجلس خبرگان رهبری - رهبر فرزانه انقلاب - سپاه پاسداران انقلاب اسلامی - شهردار تهران - معاون فرهنگی و اجتماعی - مهدوی کنی -

آرشیو