وبلاگ ما همه رهسپاریم نوشت:

سالهاست موضوع استفاده یا عدم استفاده از ماهواره در کشور مورد بحث و تبادل نظر است

به روایت فاطر 24 به نقل از وبلاگ ما همه رهسپاریم :

سالهاست موضوع استفاده یا عدم استفاده از ماهواره در کشور مورد بحث و تبادل نظر است هنوز بدرستی چگونگی استفاده از آن تبیین نشده و بسیاری از خانواده ها با آسیب های وحشتناک آن که می تواند محصول زندگی آنها را به باد بدهد آشنا نیستند و به همین دلیل با اندکی تردید بعضی از خانواده ها از ماهواره استفاده می کنند و متاسفانه نشانه های نگران کننده ای از آسیب هایماهواره در جامعه به چشم می خورد که مستلزم توجه و دقت نظر است و اگر به موقع و بدرستی این آسیب ها شناسایی و اطلاع رسانی نشود با توجه به جذابیت و پیچیدگی ترفندهای بکار گرفته شده که از طرف طراحان شبکه های ماهواره ای اعمال می شود، هشدار در مورد این آسیب ها در آینده بسیار دیر خواهد بود ، لیکن با توجه به محتوای تخریب کننده ای که برنامه های اجرایی در ماهواره ها و طراحی هدفمند آن از طرف دشمنان ملت ایران انجام می شود بدون تردید آسیب های کننده ای متوجه خانواده های ایرانی کرده است.

 
 

   یکی از برنامه های قطعی ماهواره ، تبلیغ همجنس بازی به عنوان یک مطالبه انسانی با فرهنگ غربی است.

 

موضوعی که در قرآن کریم به صراحت از آن به عنوان یک عمل نامشروع نهی شده است. لیکن در تبلیغات ماهواره ای بر خلاف آموزه های همه ادیان آسمانی، از آن به عنوان یک حق مسلم یاد می شود که با فرهنگ دینی و ملی با مرد با مرد  و زن با زن  را عملی قانونی می داند از طریق ماهواره تبلیغ می شود و متاسفانه این موضوع باعث شده گروه های همجنس باز نه تنها در کشور ما شکل بلکه گستاخی آنها به حدی رسیده است که بارها از مجامع بین المللی برای احقاق مطالبه نامشروع خود درخواست کمک نموده اند و در گزارش اخیر احمد شهید از طرف صهیونیست ها مسئول تهیه گزارش از کشور و سیاه نمایی بر علیه نظام اسلامی است، موضوع عدم آزادی همجنس بازی در ایران به عنوان یکی از موارد نقض همجنس بازان قلمداد کرده اند و تا کنون چندین نامه از طرف خانم شیرین عبادی (رابط اپوزیسون داخل و خارج از نظام) که مجری مطالبات صهونیست هاست برای آزادی همجنس بازی در ایران به مجامع بین المللی ارسال شده است. که همگی متاثر از برنامه های ماهواره ای با شکل گیری  گروه های همجنس باز در کشور بوده است.

 

 

یکی از آسیب های شکننده ای که به طریق ماهواره ها در کشور ما تبلیغ می شود زمینه های چند همسری برای زنان جامعه اسلامی است، موضوعی که در دین ما به عنوان عملی نامشروع قلمداد شده و جزء بزرگترین گناهان منافی با اخلاق و اعتقادات به شمار می آید.

 

ولی متاسفانه در ماهواره ها با پخش سریال هایی هدفمند (مانند سریال ویکتوریا) موضوع داشتن چند همسر به صورت همزمان برای زنان امری عادی تلقی می شود و تردیدی نیست که این سریال ها و فیلم ها روی خانواده های ایرانی تاثیر می گذارد و آنها را نسبت به این گناه بزرگ نه تنها بی تفاوت، بلکه برای ایجاد رابطه نامشروع با مردان بیگانه و خیانت به همسر و فرزندانشان مهیا می سازد.

 

خانواده های ایرانی باید نسبت به این حربه بزرگ غرب که بنیان خانواده های ایرانی را زیر رگبار خود قرار داده است، آگاه باشند.
کد خبر: 143

تاریخ خبر:

کلید واژه ها: ایران - بازی - جامعه - دین - شبکه های ماهواره ای - شیرین عبادی - قرآن کریم - ماهواره - ملت ایران - وبلاگ -

آرشیو