اختصاصی /

ظهر روز چهارشنبه چهار تن از دانشجویان دانشگاه ارومیه با یکدیگر درگیر شدند که به مجروحیت دو نفر از آنان با ضربات چاقو منجر شد.

بنابر اخبار شنیده شده از دانشگاه ارومیه؛ ظهر روز چهارشنبه 31 اردیبهشت ماه 93 چهار نفر از دانشجویان پسر این دانشگاه با یکدیگر درگیر می شوند که در اثر آن دو تن از دانشجویان با ضربه چاقو مجروح شده اند.

به گفته حاضرین در صحنه حال یکی از مضروبان که چند ضربه چاقو به پایش اصابت کرده است وخیم بوده و بلافاصله به اورژانس منتقل می شود ولی نفر دوم که (ق) نام دارد آسیب چندانی ندیده است و تنها از ناحیه گوش مجروح شده است.

یکی از مضروبان در خصوص جزئیات این حادثه گفت: در حال عبور از مقابل کوی خوابگاهی دانشگاه بودم که متوجه فحاشی و درگیری دو تن از دانشجویان شدم  وقتی نزدیکتر رفتم دیدم یکی از آنها با چاقویی که در دست دارد چند ضربه به پاهای طرف مقابلش وارد کرده،در آن زمان برای اینکه از مجروح شدن بیشتر این دانشجو جلوگیری کنم به سمت ضارب حمله کردم که وی با چاقویش ضربه ای به گوشم وارد کرد. در این هنگام ناگهان نفر دیگری به سمت من حمله کرد و پس از درگیری، آن دو نفر ضارب پا به فرار گذاشتند.

به گفته حراست دانشگاه ارومیه علت این حادثه خونین درگیری بخاطر یکی از دانشجویان دختر دانشگاه بوده است.

لازم بذکر است یکی از ضاربان بلافاصله بعد از درگیری بازداشت شده است و تلاش ها برای دستگیری نفر دوم ادامه دارد.

هنوز مسئولین دانشگاه بطور رسمی خبری در این خصوص منتشر نکرده اند.

اطلاعات تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد...

منبع:نسل برهان

کد خبر: 92

تاریخ خبر:

کلید واژه ها: چاقوکشی - دانشجو - ارومیه - دانشگاه - دانشجویان - مجروح - ضربه - تن - درگیری - چاقو -
  • alain 0 0 پاسخ

    این چه دانشگاهیه که توش به عوض اینکه علم تولید بشه.؟چاقو کشی تولید میشه!!بعد بگن ما از دانشگاه دولتی فارغ التحصیل شدیم؟؟؟فرق دانشگاهها اینجا معلومه دیگه؟

آرشیو