چهلمین روز شهادت طلبه جوان علی خلیلی

مراسم بزرگداشت چهلمین روز شهادت شهید ناهی از منکر با حضور پدر شهید خلیلی برگزار شد.

مراسم بزرگداشت طلبه شهید ناهی از منکر علی خلیلی که به همت  فعالان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان و با حضور مردم شهید پرور ارومیه، علما و روحانیون و مسئولین استانی و پدر بزرگوار شهید خلیلی برگزار شد .

 حجت الاسلام و المسلمین قریشی، امام جمعه ارومیه و نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی در این مراسم در خصوص ضمن اهمیت فریضه امر به معروف و نهی از منکر گفت: در ادارات و مراکز این فریضه باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: باید در هر اداره و سازمان شورای امر به معروف و نهی از منکر تشکیل شود و به صورت فعال کار کند، تا معروفات را زیاد و منکرات را کم کند.

وی تاکید کرد: اگر بدون تعارف بگویم در جامعه ما امر به معروف و نهی از منکر کم رنگ شده و این در حالی است که در سخنان مقام معظم رهبری، این فریضه به صورت لسانی وظیفه همگانی است.

حجت الاسلام و المسلمین قریشی از وضعیت نامناسب ویترین مغازه ها، وضعیت پوشش جوانان انتقاد کرده و تاکید کرد که مسئولین استانی و شهری ساماندهی این وضعیت را در اولویت قرار دهند.

گفتنی است، در پایان این  ضمن مرثیه سرایی توسط مداح اهل بیت حاج  میرحسین فرازی ,دلنوشته ای از مادر شهید خلیلی نیز در این مراسم قرائت شد.

کد خبر: 52

تاریخ خبر:

کلید واژه ها: آذربایجان غربی - امام جمعه - امر به معروف و نهی از منکر - اهل بیت - پدر - پوشش - جامعه - مقام معظم رهبری - نماینده ولی فقیه - شهید -

آرشیو