عینک خوش بینی

جمعی از مسئولین دانشگاه ارومیه در اقدامی شایسته با خانواده نسرین افشاری از کارکنان سانحه دیده این دانشگاه دیدار کردند.

روز گذشته جمعی از مسئولین دانشگاه ارومیه در اقدامی شایسته با خانواده نسرین افشاری از کارکنان سانحه دیده این دانشگاه دیدار کردند.

در این دیدار که با حضور مدیر حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه ارومیه، معاون مدیرکل امور اداری و جمعی از همکاران خانم افشاری انجام شد مجتبی هادیان ضمن دلجویی از خانواده افشاری مراتب عذرخواهی دانشگاه را از غفلت در رسیدگی به امورات ایشان اعلام نمود.

وی همچنین در ادامه عنوان کرد: مشکل همکاران مشکل دانشگاه است و سیاست جدید دانشگاه، حمایت معنوی و مادی از همه خانواده دانشگاه است و ما به جدّ در این راستا در جهت رفع مشکلات بازنشستگان، کارمندان و اساتید قدمهای موثری برخواهیم داشت.

نسرین افشاری، کارشناس امور مالی دانشگاه ارومیه بود که بر اثر سانحه رانندگی قریب به چهار سال است به زندگی نباتی مبتلاست.

در پایان  این اقدام شایسته را به فال نیک می گیریم و دو نکته مهم را به مسئولان دانشگاهی یادآور می شود:

1. اینگونه دید و بازدیدها کاری در خور تقدیر است به شرطی که صرفا به محفلی برای سردادن چند جمله شعاری از سوی مسئولین ختم نشود و شاهد اقداماتی واقعی در این زمینه باشیم.

2. مسئولین دانشگاه این نکته را نیز بدانند که تنها، مشکل همکاران مشکل دانشگاه نیست و دانشجویان نیز جزئی از جامعه دانشگاهی هستند که باید مشکلاتشان مورد پیگیری مسئولین دانشگاه قرار گیرد و چه بسیار دانشجویانی که بخاطر کاستی های موجود در دانشگاه گرفتار مشکلات فراوان شده اند.

کد خبر: 44

تاریخ خبر:

کلید واژه ها: جامعه - خانواده - روابط عمومی - مشکلات - معاون - ارومیه - دانشگاه - مسئولین - افشاری - نسرین -

آرشیو