امام جمعه ارومیه:

امام جمعه ارومیه گفت: باید با ورود نمادهایی که بر روی لباس هایی که از خارج از کشور به ایران می شود توسط نیروی انتظامی و دستگاه های مرتبط فرهنگی گرفته شود.

 حجت الاسلام سیدمهدی قریشی در جلسه شورای فرهنگ عمومی در آذربایجان غربی اظهار کرد: دغدغه مقام معظم رهبری مصوبه جدید لازم ندارد بلکه باید برای آن پیگیری های لازم انجام گیرد و دستگاه های اجرایی باید در این زمینه تلاش کنند تا به دغدغه های رهبری جامه عمل بپوشانند.

امام جمعه ارومیه گفت: مقام معظم رهبری در دیدار با اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی از کمبود صداقت و راستگویی در جامعه انتقاد کردند بنابراین باید این مسئله از طریق دستگاه های مختلف پیگیری شود.

وی افزود: برای مثال دانشجو در دانشگاه و یا متصدیان و مشتریان در بانک ها صداقت ندارند و یا بانکداری بدون ربا در جامعه رعایت نمی شود پس باید راهکارهای عملی فرهنگی توسط دستگاه ها برای حل این معضلات ارائه شود.

قریشی تصریح کرد: باید با ورود نمادهایی که بر روی لباس هایی که از خارج از کشور به ایران وارد می شوند توسط نیروی انتظامی و دستگاه های مرتبط فرهنگی شود

امام جمعه ارومیه بیان کرد: باید در جلسات شورای فرهنگ عمومی در ابتدا خود را باور کنیم که بالاترین تصمیم گیرنده در مورد مسائل فرهنگی استان هستیم چون این باورپذیری و دغدغه بسیار مهم است.

کد خبر: 272

تاریخ خبر:

کلید واژه ها: آذربایجان غربی - امام جمعه - ایران - جامعه - دانشجو - دستگاه های اجرایی - شورای عالی انقلاب فرهنگی - فرهنگ سازی - مقام معظم رهبری - نیروی انتظامی -

آرشیو