محسن هاشمی رفسنجانی در سفر یکروزه و ناگهانی به آذربایجان غربی به صورت فشرده از واحدهای دانشگاه آزاد در خوی، ارومیه و مهاباد بازدید کرد.

محسن هاشمی رفسنجانی بدون اطلاع قبلی پس از سفر به آذربایجان شرقی به ارومیه آمده و از دانشگاه آزاد واحد ارومیه بازدید کرد.

این بازدید سرزده که در سکوت کامل خبری رخ داد بیشتر از چند ساعت طول نکشیده و بعد از آن وی به شهرستان خوی رفت.

  عصر دیروز وی با استقبال نماینده مردم خوی در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، رئیس دانشگاه آزاد، رئیس شورای اسلامی شهر خوی و جمعی از رؤسای دانشگاههای آزاد اسلامی شمال استان، وارد دانشگاه آزاد اسلامی خوی شد.

معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی از عقد قراردادی به مبلغ ۷۰۰۰ میلیارد ریال با بانک ملی ایران خبر داد و گفت: امکانات علمی و آزمایشگاهی این دانشگاه در حد عالی بوده و این دانشگاه از دانشجویانی با رتبه علمی خوب برخوردار می باشد، لذا دانشگاه آزاد خوی برای توسعه و عمران بیشتر به بانک ملی معرفی می شود.

هاشمی با توجه به تعداد دانشجویان و ظرفیت بالای دانشجویان دانشگاه آزاد خوی افزود: باتوجه به خروجی بالای دانشجویان در سطح تحصیلات تکمیلی از دانشگاه آزاد خوی و ظرفیت علمی بالای این واحد، برای پذیرش دانشجو در سطح دکتری اقداماتی انجام می شود.

حسن هاشمی رفسنجانی معاونت عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی، در ادامه سفر غیر منتظره خود به استان آذربایجات غربی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد نقده دیدن کرد.

هاشمی پس از بازدید از سالن های ورزشی و اداری این دانشگاه، توسط دکتر مهری رئیس واحد نقده، در جریان آخرین وضعیت دانشگاه قرار گرفت.

هاشمی پس از این بازدید چند دقیقه ای و سرپایی به سمت مهاباد حرکت کرد تا از واحد آموزشی نمونه این شهر بازدید کند.

برخی ناظران سفرهای فشرده محسن هاشمی به استان های آذربایجان غربی و شرقی را بی ارتباط با موضوع انتخابات آینده مجلس ندانستند.

کد خبر: 27

تاریخ خبر:

کلید واژه ها: آذربایجان شرقی - آذربایجان غربی - استان های آذربایجان غربی و شرقی - ایران - تحصیلات تکمیلی - دانشجو - دانشگاه آزاد - رئیس شورای اسلامی شهر - مجلس شورای اسلامی - هاشمی رفسنجانی -

آرشیو