نماینده مردم ارومیه در مجلس:

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: به واسطه تلاش های شبانه روزی مرزبانان و رزمندگان ان برکف ایران در نیروهای نظامی امنیت کامل در ۹۶۰ کیلومتر از مرزهای آذربایجان غربی برقرار است.

 نادر قاضی پور در نخستین جشنواره مدرسه تمام هوشند که با همکاری شکوه علم، تنها مدرسه هوشمند آذربایجان غربی در سالن 2000 نفری خانه جوان ارومیه برگزار شد اظهار کرد: بر اساس قانون اساسی دولت مکلف به فراهم آوری بهترین امکانات برای تحصیل رایگان شهروندان در تمام نقاط کشور است اما بنا به دلایلی دولت موفق به انجام این وظیفه خود نشده است.

وی تصریح کرد: به همت فرزندان این سرزمین، مدارس غیرانتفاعی بسیار مجهزی در اقصی نقاط کشور راه اندازی شده اند که این مدارس در جای خود ظرفیت بزرگی محسوب می شوند که باری را از روی دولت برداشته اند و تقدیر از فعالیت افرادی که در مسیر اعتلاء تعلیم و تعلم فرزندان ایران اسلامی تلاش می کنند وظیفه دولتمردان است.

قاضی پور با اشاره به میزان تسلط نمایندگان مجلس به زبانهای مختلف گفت: تسلط به زبانهای متعدد یا لهجه نداشتن در تکلم یک زبان اصلا افتخار نیست بلکه افتخار آن است که نمایندگان مجلس به زبان مردم سخن گفته و دردآشنا باشند و چه بسا افرادی که پیش تر به زبانهای بیگانه بسیار مسلط بودند، بعدها جاسوس از آب درآمدند و امروز به دامان آنها در خارج از کشور پناه برده اند.

وی با اظهار اینکه داعش نه تنها مخفف و برآیند چیزی بنام دولت اسلامی عراق و شام نیست بلکه نتیجه بکار گرفته دلارهای آمریکا بر علیه تفکر شیعه است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سرکشی های خود به مناطق مرزی تصریح کرد: مرزبانان غیور و رزمندگان جان برکف ایران در آذربایجان غربی در 960 کیلومتر از سرحدات مقدس این سرزمین مستقر هستند و با چشمان بیدار خود شجاعانه در مقابل هر گونه تجاوزی ایستاده اند و تکفیری ها و تروریستها هیچ منفذی برای ورود به خاک این کشور ندارند و در صورت هر گونه تجاوزی به سختی مورد ضربه سرسختانه نیروهای نظامی ایران قرار می گیرند.

قاضی پور اظهار کرد: تکفیری های دست پروده آمریکا با ترکیب بعثی ها و تروریست های اروپایی در حال شیعه کشی در عراق هستند اما تحرکات آنها ره به جایی نخواهد برد بلکه ملتهای منطقه را بیدارتر خواهد کرد.

وی گفت: ترویج اندیشه تکفیری ها در رافضی خواندن شیعیان به دلیل متکی نبودن به بن مایه های متعالی دین مبین اسلام فقط قرائت غلطی از اسلام وهابی است که محکوم به فنا و نابودی است و در نهایت جایی در میان ملتهای مسلمان ندارد همچنانکه اکنون ملت عراق با رهبری مرجعیت دینی و علمای شیعه و سنی در مقابل تروریست ها یکپارچه شده اند.

قاضی پور تصریح کرد: به دلیل وضعیت بحرانی دریاچه ارومیه و مطالبه درخواست های مردم از دولت در موضوع استیضاح حمید چیت چیان وزیر نیرو بسیار جدی هستیم و تا رسیدن به نتیجه مطلوب این استیضاح را پیگیری می کنیم.

 

منبع:تسنیم:

کد خبر: 243

تاریخ خبر:

کلید واژه ها: آذربایجان غربی - استیضاح - ایران - دولت - دین مبین اسلام - شبانه روزی - شیعیان - مجلس شورای اسلامی - مسلمان - نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای -

آرشیو