فرمانده انتظامی سلماس خبر داد

فرمانده انتظامی سلماس گفت: سارقان حرفه‌ای سیم‌های برق در سلماس بعد از ۱۷ سرقت دستگیر شدند.

شاهرخ بختیاری اظهار داشت: در پی افزایش سرقت های کلان از سیم های برق سلماس و مشابهت آن با سرقت های انجام گرفته در شهرستان های تبریز و ارومیه، احتمال اینکه سرقت های انجام گرفته با یکدیگر مرتبط باشند، مراتب به طور ویژه در دستور کار پلیس سلماس قرار گرفت.

وی افزود: پلیس پس از فعال سازی گشت های خود و انجام تحقیقات دامنه دار و گسترش نهایتاً به دو نفر در این راستا مظنون و آن ها را تحت نظر قرار داد.

بختیاری تصریح کرد: متهمان که دو نفر بودند در حین انجام سرقت از سیم های برق یکی از روستاهای سلماس دستگیر و به مقر پلیس منتقل شدند.

وی خاطرنشان کرد: این دو متهم در بازجویی ها و تحقیقات پلیس به ۱۶ فقره سرقت سیم و کابل برق از شهرستان های ارومیه، تبریز و سلماس اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی سلماس با بیان این مطلب که سارقان به صورت حرفه ای کار می کردند، ادامه داد: در بازجویی ها متهمان اعلام کردند به واسطه فعالیت حرفه ای و کاملا حساب شده خویش هرگز فکر نمی کردند در هفدهمین سرقت گرفتار چنگ قانون شوند.

بختیاری در پایان اعلام کرد: هر دو متهم دستگیر شده با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی و تعیین مجازات تحویل مراجع ذی صلاح قضایی شدند.

کد خبر: 24

تاریخ خبر:

کلید واژه ها: برق - دستور کار پلیس - سرقت - فرمانده انتظامی - قانون - zwnj - سلماس - سیم - حرفه - سارقان -

آرشیو