به دست مادر شهید میرحسین ذاکر

فاز اول روگذر تقاطع شهید ذاکر – شهید باهنر با اعتباری بالغ بر ۱۹۰ میلیارد ریال با حضور مادر شهید میرحسین ذاکر افتتاح شد.

فاز اول روگذر تقاطع شهید ذاکر – شهید باهنر با اعتباری بالغ بر ۱۹۰ میلیارد ریال که به همت موسسه امین آذربایجان غربی احداث شده است، با حضور مادر شهید میرحسین ذاکر افتتاح شد.

سردار خرّم، فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی در این مراسم با تبریک هفته کار و گارکر و هفته معلم، گفت: ارزش برخی از کارها به آن است که گمنام بمانند، مانند کارگران شهرداری و پرسنل شهرداری ارومیه که بیشتر عمل می کنند تا شعار دهند.

_DSC0485_149604

وی پروژه روگذر تقاطع شهید ذاکر – شهید باهنر را مصداق واقعی عزم ملی و مدیریت جهادی دانست و افزود: ما می توانیم با اعتماد به دانش نیروی جوان جمهوری اسلامی ایران، پیچیده ترین پروژه ها را عملی کنیم که پروژه روگذر تقاطع شهید ذاکر – شهید باهنر مصداقی واقعی " ما می توانیم" و " مدیریت جهادی" است که در کوتاه ترین زمان ممکن، به همت جهادگران موسسه امین عملی شد.

وی ادامه داد: امروز در ایران اسلامی مهندسین با تفکر انقلابی و روحیه جهادی تمام نیازمندی های کشور را در عرصه های مختلف جواب می دهند.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی افزود: حقیقتا فرزندان انقلاب مولا و مقتدایمان مقام معظم رهبری در قرارگاه خاتم الانبیاء در این استان پروژه های سرنوشت سازی را با مدیریت مخلصانه شهرداری ارومیه عملی کرده اند.

وی تاکید کرد: انجام این پروژه در عرض چندین ماه نماد واقعی مدیریت و روحیه جهادی است؛ امروزه موسسه امین آمادگی کامل جهت عملی کردن پروژه های بزرگ شهری را دارد.

عابد فتاحی، نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم گفت: به لطف خداوند ارتباط خوبی بین شهردار و شورای شهر ارومیه برقرار است، ما به وحدت و همدلی اعضای شورای شهر افتخار می کنیم.

_DSC0535_149605

وی شهردار ارومیه را شخصی قدرتمند و شجاع دانسته و افزود: ارومیه به همیت آبادگران شهرداری زیبا می شود و ما به آن افتخار می کنیم.

وی سرمایه گذاری های اخیر در ارومیه را بسیار مناسب دانسته و افزود: به این همت افتخار می کنم.

وی ادامه داد: مسائل کرد و ترک و فارس و سنی و شیعه در ارومیه مطرح نیست، همه با هم برای پیشرفت ایران تلاش می کنیم.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی افزود: ما می توانیم کشور را آباد، سازندگی را عملی و عدالت نیک را بدون نگاه جناحی ایجاد کنیم.

لازم به ذکر است در ابتدای این مراسم مهندس صفری، معاون امور عمرانی شهرداری ارومیه در خصوص مسائل فنی و کیفیت این پروژه توضیحاتی داد.

گفتنی است، این مراسم با شور و شوق خاصی و با حضور مادر شهید میرحسین ذاکر و همچنین حضور پرشور مردم ارومیه افتتاح شد.

_DSC0248_149603

کد خبر: 22

تاریخ خبر:

کلید واژه ها: آذربایجان غربی - انقلاب - ایران - جمهوری اسلامی ایران - سرمایه گذاری - شورای شهر - شهرداری - معاون - مقام معظم رهبری - نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای -

آرشیو