ابراهیمی مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری ارومیه:

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری ارومیه گفت: پیشنهاد افزایش قیمت کرایه های تاکسی را برای تصویب به شهرداری ارسال کرده ایم که بعد از تایید شورای شهر و فرمانداری ابلاغ می شود.

ابراهیمی ؛ از افزایش کرایه های تاکسی ها در ارومیه خبر داد و افزود: هر موقع که از طرف فرمانداری نرخ کرایه های تاکسی های شهری ابلاغ شود، به تاکسیداران اعلام می کنیم.

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری ارومیه ادامه داد: نرخ کرایه ها در شورای سازمان تاکسی رانی مصوب شده و به شهرداری پیشنهادات کرده ایم؛ اما به خاطر برخی جوسازی ها فعلا نمی توان این نرخ ها را اعلام کرد.

وی در خصوص روند افزایش قیمت ها نیز گفت: ابتدا درخواست و پیشنهاد افزایش کرایه تاکسی ها از سازمان تاکسی رانی به شهرداری فرستاده شده و جهت تصویب به شورای شهر می رود، سپس پس از تصویب جهت تایید نهایی به فرمانداری ارسال شده تا بعد از آن ابلاغ شود.

وی تاکید کرد: این افزایش قیمت متناسب با افزایش قیمت بنزین است و قیمت ها کاملا کارشناسی شده و معیارهای مختلفی از جمله هزینه بنزین و حق و حقوق شهروندی در نظر گرفته می شود.

ابراهیمی ادامه داد: جامعه هدف سازمان تاکسی رانی هم تاکسی هاست و هم رضایت مردم است به گونه ای که نه تاکسی داران و نه مردم متضرر شوند.

وی در خصوص افزایش کرایه خودسر برخی رانندگان، گفت: افرادی که قبل از ابلاغ رسمی به افزایش کرایه ها اقدام کنند، تخلف محسوب می شود و صد در صد با این افراد برخورد می شود.

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری ارومیه یادآور شد: بالغ بر ۷ هزار تاکسی تحت پوشش سازمان تاکسی رانی است احتمال دارد که برخی افراد سودجو خودسرانه کرایه ها را افزایش دهند.

وی ادامه داد: در حال حاضر نرخ پیشنهادی به شورای شهر نرسیده است و حتی پس از تصویب آن، تاریخ دقیق اجرای افزایش کرایه ها پس از دستور استاندار آذربایجان غربی صورت می گیرد.

کد خبر: 2

تاریخ خبر:

کلید واژه ها: آذربایجان غربی - افزایش قیمت - بنزین - پوشش - تاکسی - جامعه - حقوق - شورای شهر - شهرداری - کارشناسی -

آرشیو