عابد فتاحی:

سالهاست که برخی از آقایان نماینده به اقوام ساکن در آذربایجان غربی توهین میکنند، بنده دو سال است که سکوت کرده ام و تنها به خاطر حفظ انسجام در آذربایجان غربی لب به گلایه نمی گشام، چند تا برگه رای ارزش خیانت به یک ملت را ندارد، همه ما سرباز رهبری و سرباز نظام هستیم و روا نیست که سربازی اینگونه به مملکت خود خیانت کند.

عابد فتاحی، ضمن اشاره به تلاش های ضد انقلاب منطقه ای برای ایجاد نا امنی در آذربایجان به بهانه واهی نجات دریاچه ارومیــه اظهار کرد:به عقیده من یکی از مهم ترین دلایل خشک شدن دریاچه ارومیــه ایجاد همین فضای امنیتی و سیاسی در حوزه احیاء این دریاچه است.

وی افزود: مطمئن باشید، امنیتی کردن مقوله احیاء دریاچه ارومیــه در تمام ابعاد اقتصادی، فرهنگی، گردشگری و سیاسی به ضرر استان و مردم آذربایجان غربی است.

نماینده مردم ارومیــه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تمام مردم ایران، آذربایجانی های عزیز را دژ مستحکم و بازوی قدرتمند نظام جمهوری اسلامی میدانند و همه فریاد "یاشاسین آذربایجان " سر میدهند، امروز ضد انقلاب به بهانه دریاچه ارومیه و فردا به بهانه های دیگر سعی در ایجاد نا امنی در منطقه دارد.

فتاحی با انتقاد شدید از برخی نمایندگان در همسویی با جریانات ضدانقلاب اذعان کرد: کسانی که مسئله اقوام در آذربایجان غربی را دست آویزی برای کسب آراء در انتخابات سال 94 قرار داده اند، باید شرمنده باشند،  این افراد به نظام مقدس جمهوری اسلامی و به مردم خود خیانت میکنند.

وی افزود: آقایانی که مدت هاست جامعه را به بهانه هایی مانند وضعیت دریاچه ارومیه ملتهب میکنند و مدام از ترک و کرد صحبت میکنند، در حق میلیون ها آذربایجانی ظلم کرده و باید در روز قیامت پاسخگو باشند.

نماینده مردم ارومیـه در مجلس گفت: سالهاست که برخی از آقایان نماینده به اقوام ساکن در آذربایجان غربی توهین میکنند، بنده دو سال است که سکوت کرده ام و تنها به خاطر حفظ  انسجام در آذربایجان غربی لب به گلایه نمی گشام، چند تا برگه رای ارزش خیانت به یک ملت را ندارد، همه ما سرباز رهبری و سرباز نظام هستیم و روا نیست که سربازی اینگونه به مملکت خود خیانت کند.

فتاحی ادامه داد: مردم میبینند که فریادهای شما با ضدانقلاب منطقه ای هم سو شده است، مردم خیانت های برخی مسئولین را میبینند، به عنوان نماینده تمام مردم ارومیه، از ترک تا کرد، از همه عاجزانه میخواهم که تنها در مسیر انقلاب و منافع انقلاب حرکت کنند که در غیر این صورت گناهی نابخشودنی در محضر خداوند متعال انجام داده اند.

منبع:ندای ارومیه
کد خبر: 173

تاریخ خبر:

کلید واژه ها: آذربایجان غربی - انتخابات - انقلاب - جامعه - سربازی - مردم ایران - نظام جمهوری اسلامی - نظام مقدس جمهوری اسلامی - نماینده مردم - نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای -

آرشیو