علیزاده

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر ارومیه گفت: نامه هایی برای شناسایی اولویت های فرهنگی و اجتماعی این شهر به ادارت ارسال شده است.

محمد رضا علیزاده با اشاره به ارسال نامه به ادارات ارومیه در خصوص شناسایی اولویت های فرهنگی و اجتماعی این شهر، گفت: این نامه به بالغ بر 70 اداره که به نوعی با کار فرهنگی در ارتباط هستند، ارسال شده است.

وی افزود: از 70 اداره تاکنون 3 اداره این مشکلات را شناسایی و دسته بندی کرده و به شورای شهر ارجاع داده اند، که نیاز است سایر ادارات نیز در این جهت تعجیل کنند.

عضو شورای شهر ارومیه خاطر نشان کرد: با توجه به بودجه بندی سال جاری امسال می توانیم عمده مشکلات فرهنگی ارومیه را شناسایی کرده و از مهر امسال تا پایان سال 94 به صورت عملی وارد کار شویم.

وی ادامه داد: مساجد، هیئت های مذهبی و تشکل های مردم نهاد در کمیسیون فرهنگی، اجتماعی شورای شهر ارومیه ساماندهی شده و کتابچه ای از اطلاعات فرهنگی شهر ارومیه جمع آوری می شود.

وی تصریح کرد: البته این اطلاعات در حد بسیار ضعیف در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، تبلیغات اسلامی و اداره کل اوقاف موجود است اما تاکنون هیچ اطلاعاتی در اختیار شورای شهر گذاشته نشده است.

وی یادآور شد: با برگزاری جلساتی در خصوص موضوعات ریزتر در زمینه فرهنگ با متولیان این امر، تا پایان شهریور ماه مشکلات فرهنگی ارومیه شناسایی می شوند.

علیزاده به برنامه های ورزشی شورای شهر نیز اشاره کرد و افزود: ماهیت شورا و شهرداری در حوزه ورزش پرداختن به ورزش های همگانی است، قهرمانی و استعدادیابی نیست.

وی با اشاره به اینکه شورای شهر ارومیه در جهت توسعه ورزش های همگانی با اداره کل ورزش و جوانان استان همکاری می کند، گفت: برخی ها فکر می کنند که شورای شهر می خواهد، بودجه اداره ورزش و جوانان در حوزه ورزش های همگانی را تامین کند، بلکه چنین موضوعی در کار نیست.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه خاطر نشان کرد: شورای شهر برنامه هایی برای ورزش های همگانی دارد، که باید با کمیته ورزش های همگانی در این خصوص هماهنگ باشم که جلسات متعددی در این خصوص با ادره کل ورزش و جوانان برگزار کرده است.

منبع:اروم نیوز  

کد خبر: 129

تاریخ خبر:

کلید واژه ها: ارومیه - شورای شهر ارومیه - فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه - محمد رضا علیزاده -
  • 0 0 پاسخ

    بعضی ها از بس خوابن تا بخوان کاری کنن
    دشمن ناموسشون رو ازشون گرفته
    خب دیگه وقتی باور نداره دشمن داره کم کم تو گوشت وخون فرزند وهمسرش وارد میشه
    بایدم انتظار کار کردن ازشون نداشته باشیم .

آرشیو