فتاحی

نماینده مردم ارومیه در مجلس ش دکتر جهانگیرزاده از نخبگان، بزرگان و تاثیرگذاران مجلس هستند و این مسئله هیات رئیسه هیچ خللی در فعالیت های ایشان وارد نمیکند

عابد فتاحی در گفت و گو با خبرنگار فاطر 24 با اشاره به انتخابات اخیر هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی و جا ماندن جواد جهانگیرزاده نماینده مردم ارومیـه در مجلس  از  این انتخابات اظهار کرد: حضور آقای جهانگیرزاده در هیات رئیسه سال اول به قدری برای استان ارزشمند و پر منفعت بود که تمام نمایندگان استان برای حضور مجدد ایشان در هیات رئیسه هم دل و یک صدا بودند.

وی ضمن تکذیب هر گونه اختلاف نظر میان نمایندگان استان در خصوص حضور جهاگیرزاده در هیات رئیسه مجلس گفت: همه نمایندگان استان در باره حضور دکتر جهانگیرزاده در مجلس همدلی داشتند و بر خلاف شایعات هیچ گونه تعدد و دو دستگی وجود نداشت.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: همه ما واقعا تلاش کردیم، اما به دلیل برخی مسائل جاری در بهارستان این امر محقق نشد، مطمئن باشد که دکتر جهانگیرزاده از نخبگان، بزرگان و تاثیرگذاران مجلس هستند و این مسئله هیات رئیسه هیچ خللی در فعالیت های ایشان وارد نمیکند.

منبع:ندای ارومیه

کد خبر: 127

تاریخ خبر:

کلید واژه ها: انتخابات - نخبگان - نماینده مردم - نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای - هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی - استان - حضور - رئیسه - جهانگیرزاده - هیات -

آرشیو