مدیر امور کتابخانه‌های تکاب از اهدای 800 جلد کتاب به کتابخانه‌های تکاب در شش ماه نخست امسال خبر داد.

به گزارش فاطر۲۴ سجاد نعیمی مدیر امور کتابخانه‌های تکاب از اهدای 800 جلد کتاب به کتابخانه‌های تکاب در شش ماه نخست امسال خبر داد و گفت : شهرستان تکاب دارای سه کتابخانه نهادی است که بیش از 41 هزار نسخه کتاب در کتابخانه‌های تکاب وجود دارد.

مدیر امور کتابخانه‌های تکاب با اشاره به تعداد کتاب‌های اهدا شده در شش ماه نخست امسال، گفت: از ابتدای امسال تاکنون 800 جلد کتاب از طرف خیران و مردم شهرستان تکاب به کتابخانه‌های عمومی این شهرستان اهدا شده است.

نعیمی به بیان اهمیت اهدای کتاب به کتابخانه‌ها توسط مردم و خیران پرداخت و تصریح کرد: با توجه به اینکه اهدا امری خداپسندانه بوده و از این طریق مردم بیشتری می‌توانند از کتاب‌های کتابخانه بهره‌مند شوند لذا به مردم توصیه می‌شود تا کتاب‌های اضافه منازل خود را به کتابخانه‌ها تحویل دهند.

وی به برنامه‌های مهم امور کتابخانه‌های تکاب اشاره کرد و متذکر شد: برپایی هشت نمایشگاه‌ موضوعی به مناسبت‌های مختلف، برگزاری نخستین جشنواره خیرین کتابخانه‌ساز در شهرستان تکاب و برگزاری جلسه نقد کتاب از جمله برنامه‌های مهم امور کتابخانه این شهرستان در طول شش ماه نخست امسال بوده است.

نعیمی در پایان عنوان داشت: امید است احداث این کتابخانه با مساعدت مردم و خیرین کتابخانه‌ساز و همچنین دولت راه‌اندازی شده و شاهد مراجعه بیشتر افراد به کتابخانه‌های این شهرستان باشیم.

 

کد خبر: 1131

تاریخ خبر:

کلید واژه ها: دولت - کتابخانه های عمومی - zwnj - شهرستان - کتابخانه - تکاب - جلد - اهدای - امسال - امور - اهدای 800 جلد کتاب به کتابخانه‌های عمومی تکاب - سجاد نعیمی - مدیر امور کتابخانه‌های تکاب - اهدای 800 جلد کتاب -

آرشیو