نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی:

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه گفت:ظلم بزرگی است اگر روحانیون در منبرها از ولایت فقیه و مقام معظم رهبری نگویند.

حجت الاسلام و المسلمین قریشی در همایش طلایه داران تبلیغ در امامزاده غریب حسن ارومیه خطاب به روحانیون گفت: وقتی دیگران را موعظه می کنیم، باید خودمان هم عمل کنیم؛اگر دیگران را به تقوا دعوت می کنیم و به پرداخت خمس و ذکات تشویق می کنیم، قبل از آن باید خودمان نیز عمل کرده باشیم.

وی در ادامه به آسیب های ماهواره در منازل اشاره کرد و افزود: مسئله ماهواره مسئله ای قابل تامل بوده و تهدیدی برای جامعه است؛ که متاسفانه در حال حاضر جامعه ما بدان آلوده شده است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه ادامه داد: ماه مبارک رمضان فرصتی مناسب برای روحانیون است تا در خصوص آسیب های ماهواره در بین مردم بصیرت افزایی کنند.

ترویج بی حجابی و بد حجابی، زنا با محارم از مواردی بود که امام جمعه ارومیه آنها را از موارد تبلیغ شده در ماهواره ها عنوان کرد و افزود: فقط تبلیغ دین، ایمان و اعتقاد می تواند در مقابل این تهدید جدی بایستد.

حجت الاسلام و المسلمین قریشی اظهار داشت: پشت پرده شبکه های فارسی زبان ماهواره ای، صهیونیست ها هستند که با برنامه ریزی دقیق سعی در فروپاشی بنیان خانواده ها دارند.

وی با اشاره به اینکه مسئله وهابیت و تفکر سلفی در منطقه جا کرده است، افزود: در این رابطه باید شبهه ها را شناسایی، مطالعه و به زبان ساده به مردم مطرح کرد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه با اظهار گلایه از عدم توجه برخی مردم به وجوهات شرعی گفت: متاسفانه در منطقه ما برخی مردم به مسئله وجوهات شرعی توجه زیادی نمی دهند، اصل این موضوع این است که مال های این افراد شبهناک شده که باعث تربیت ناصحیح فرزندان می شود.

وی تاکید کرد: ظلم بزرگی است اگر روحانیون در منبرها از ولایت فقیه و مقام معظم رهبری نگویند؛ تمام دشمنان نظر بر این دارند که مسئله ولایت فقیه را از بین ببرند، اگر ولایت فقیه نبود، مملکت خیلی وقت پیش از هم پاشیده بود.

کد خبر: 236

تاریخ خبر:

کلید واژه ها: امام جمعه - شبکه های ماهواره - حجت الاسلام قریشی - سلفی گری -

آرشیو