بیگی:

نماینده مردم میاندواب ،شاهیندژ و تکاب در مجلس از جلسه خصوصی نمایندگان آذربایجان غربی با رئیس جمهور برای بررسی مسائل و مشکلات استان خبر داد.

روح الله بیگی  با اشاره به جلسه نمایندگان آذربایجان غربی با رئیس جمهور افزود: این دیدار برای بررسی مسائل و مشکلات استان ساعت 11روز سه شنبه صورت می گیرد.

وی ادامه داد: در طول سال های اخیر اولین دیداری است که جلسه ای خصوصی فقط با حضور نمایندگان آذربایجان غربی و رئیس جمهور برگزار می شود.

نماینده مردم میاندواب ،شاهیندژ و تکاب در مجلس با اشاره به اینکه برگزاری چنین جلساتی به صورت ماهانه با نمایندگان استان خاصی به تدبیر نهاد ریاست جمهوری صورت می گیرد، گفت: امیدوارم نمایندگان آذربایجان غربی با اتحاد و همدلی، پیشرفت استان را در این دیدار مدنظر قرار دهند.

وی افزود: در این جلسه که حتما مایه خیرو برکت و عمران و آبادانی استان خواهد بود؛ کمبودهای استان، برنامه ریزی در خصوص مسائل فرهنگی و اقتصادی استان، بررسی وضعیت اشتغال و شهرک های صنعتی استان و زیرساختت های اساسی استان از جمله موضوعاتی است که مطرح می شوند.

حجت الاسلام بیگی با تاکید بر اینکه هدف اصلی این جلسه، رسیدگی به مشکلات، معظلات و کمبود های استان است، افزود: خشکی دریاچه ارومیه و معظل بیکاری که از جمله مشکلات اساسی استان است، حتما در جلسه مطرح می شوند.

نماینده مردم میاندواب ،شاهیندژ و تکاب در مجلس اظهار داشت: قبل از این جلسه که ساعت 11 صبح فردا برگزار می شود، مجمع نمایندگان استان نیز جلسه ای برگزار خواهند کرد تا با همدلی بیشتری در جلسه مورد نظر حضور یابند.

کد خبر: 227

تاریخ خبر:

کلید واژه ها: آذربایجان غربی - اشتغال - بیکاری - دریاچه ارومیه - رئیس جمهور - مشکلات - نماینده مردم - نهاد ریاست جمهوری - استان - نمایندگان -

آرشیو