گزارش ویژه فاطر24؛

بعضی ها احساس دارند، احساس مسؤولیّت می کنند، انگیزه دارند امّا این انگیزه را غلط خرج می کنند؛ بد جایی خرج می کنند؛ اسلحه را به آنجایی که باید، نشانه نمی گیرند؛ این بر اثر بی بصیرتی است. اطمینانی دیگر نیست به این آدم بی بصیرت و بدون روشن بینی که دوست را نمی شناسد، دشمن را نمی شناسد و نمی فهمد کجا باید این احساس را، این نیرو را، این انگیزه را خرج کند.

4282771331145676

به گزارش فاطر24، روز یکشنبه 21 دی ماه بود که علی مطهری نماینده مردم تهران با نطق خود نسبت به رفع حصر سران فتنه 88 در صحن علنی مجلس موجب ایجاد اعتراضاتی در مجلس شد به طوریکه نمایندگان شهرهای مختلف اصرار بر اتمام نطق وی و دور کردن ایشان از مقابل تریبون کردند.

این عملکرد نمایندگان موجبات رسانه ای شدن ماجرا را فراهم کرد و برخی نمایندگان همچون یکی از نمایندگان استان آذربایجان غربی با ارائه مطالب نادرست و به دور از واقعیت، افکار مردم را منحرف کرد.

به دنبال سخنان این نماینده استان بود که سایتهای ضد انقلابی اقدام به متشنج نشان دادن موضوع کرده و جوی نا امن از فضای مجلس را به چشم مردم جهان متصور کردند.

در حالی که این نماینده استان در مصاحبه ای اعلام کرده بود: زمانی که مطهری بار دیگر نطق خود را ادامه داد موجی از مخالفان او را به سمت در خروجی صحن هل داده و او بر زمین افتاد و به خاطر فشارها دستهایش زخمی شد.

با این وجود مطهری در متنی که امروز در حاشیه جلسه علنی مجلس بین خبرنگاران پارلمانی توزیع کرد اینگونه مطرح کرد: در ماجرا، آقای کریمی قدوسی نماینده مشهد، بر اساس فشارهای به زمین خورد. در حالی که من نفهمیدم دستم چگونه زخمی شده و به کجا خورده است.

بعد از بزرگنمایی های این نماینده آذربایجان غربی بود که سایت های معاند و ضد انقلاب با تیتر"ضرب و شتم علی مطهری در مجلس" وقایع مربوطه را انعکاس دادند.
سخنان این نماینده تنها به اینجا ختم نمی شود. اوایل دی ماه امسال همزمان با پرونده حقوق بشر ایران در سازمان ملل این نماینده استان با بزرگنمایی و انتشار اخبار کذب، با سایت های ضد انقلاب همراه شد و بدون داشتن اطلاعات صحیح و تلاش برای دریافت اطلاعات دقیق از اصل موضوع حواشی زندان ارومیه، ‌اقدام به مصاحبه با سایت های بیگانه و ضد انقلابی کرد که موجب ایجاد موجی از نگاههای منفی نسبت به نظام جمهوری اسلامی ایران شد.

همچنین در آستانه هفته وحدت امسال با وجود تذکرهای متعدد مقام معظم رهبری جهت افزایش اتحاد و همدلی در کشور، این نماینده با انتشار مطالبی سعی در نشان دادن عدم وجود اتحاد در بین قوای مجریه و مقننه استان داشت.

سوالی که در این بین مطرح می شود این است که آیا نماینده استان آذربایجان غربی این اقدامات را به طورعمدی انجام می دهد یا ندانسته در پازل دشمنان بازی می کند؟

-ایا این نماینده با انجام دادن کارهای ویترینی، سعی در کسب کردن آرا مردم دارد یا انجام وظیفه برای طیف و گروه خاصی ؟

در هر صورت انجام چنین کارهایی با هر دلیل یا عذری که باعث ایجاد هزینه برای انقلاب و این نظام می شود غیر قابل قبول بوده و امیدواریم این نماینده در ماههای باقی مانده از مجلس نسبت به سوگند خویش پایبند باشد.

 مقام معظم رهبری در رابطه مسئولین و داشتن بصیرت می فرمایند :

 بعضی ها احساس مسؤولیّت داشتند در دوران مبارزات امّا نمی فهمیدند این را کجا خرج کنند؛ جایی خرج می کردند که به ضرر حرکت عظیم مبارزاتیِ امام بزرگوار بود؛ بعد از انقلاب هم همین جور؛ تا امروز هم همین جور است. بعضی ها احساس دارند، احساس مسؤولیّت می کنند، انگیزه دارند امّا این انگیزه را غلط خرج می کنند؛ بد جایی خرج می کنند؛ اسلحه را به آنجایی که باید، نشانه نمی گیرند؛ این بر اثر بی بصیرتی است. اطمینانی دیگر نیست به این آدم بی بصیرت و بدون روشن بینی که دوست را نمی شناسد، دشمن را نمی شناسد و نمی فهمد کجا باید این احساس را، این نیرو را، این انگیزه را خرج کند. این پس شد رکن دوّم که بسیار بسیار لازم است. اگر این رکن دوّم نباشد، امر به معروفش هم اشتباهی درمی آید، جهادش هم اشتباهی درمی آید، امرِ مورد اهتمامش هم دچار خطا می شود و به کج راهه می افتد

 

کد خبر: 1978

تاریخ خبر:

کلید واژه ها: آذربایجان غربی - علی مطهری - دشمن - مجلس - نماینده - ضدانقلابی - سران فتنه - زندانیان ارومیه -
 • سعید 3 0 پاسخ

  کی بودن این نماینده؟

  • 2 1 پاسخ

   این که معلومه کدوم نماینده هستش .. مگه تو استان چند تا نماینده از نطق مطهری دفاع کردن و مصاحبه کردن ... یا در مورد اعتصاب زندان ارومیه همش مصاحبه میکرد ... این که دیگه تابلو بود .. کاش فاطر اسمش رو هم می نوشت ...

 • فاطمه 4 1 پاسخ

  معلومه.. فتاحی هستش ..

 • طهورا 1 2 پاسخ

  نه خیر جهانگیرزاده هستش ..

  • الیاس 2 0 پاسخ

   یعنی جهانگیرزاده هم تو پازل دشمن داره بازی میکنه ؟

 • سعید 3 1 پاسخ

  با وجود اینکه اقای مطهری در پایان مصاحبه خود از نماینده نقده و فتاحی تشکر کرده بودند اما باید از طرف مردم شریف نقده بگویم که این کار شما نماینده نقده بسیار تاسف بار بوده و باعث ناراحتی بسیارمردم شهرستان شد.
  نماینده ای که با اسم اعضای قوه مقننه از رای مردم سوء استفاده می کند و بر علیه سخنان مقام معظم رهبری از معاندین حمایت می کند،‌ دیگر جایی در دل مردم شهرستان ندارد و جز دشمنان است.

 • ناشناس 3 0 پاسخ

  انگار پول و حقوق مجلس به اقای عابد فتاحی مزه کرده که داره اینهمه تقلا میکنه برای دوره بعد انتخابات ...

 • 4 0 پاسخ

  کاش فاطر به طرفداری عابد فتاحی از تجزیه و تقسیم آذربایجان هم می نوشت .. مثلا این نماینده مردم جهت پاسداری از ارزش های انقلاب هستش یا طرفدار فتنه گران ؟

 • ناشناس 1 0 پاسخ

  ضرب و شتم علی مطهری ؟؟؟؟ کسی زده کی خورده ؟ تا جایی که من میدونم علی مطهری یه نفر رو زده تا اینکه بخوره !!!
  در ثانی آقای فتاحی تا کی میخوای مردم رو اسکول فرض کنی ؟

 • رضا کشتیبان 0 0 پاسخ

  قاضی پور تنها نماینده ای است که در مجلس از دل مردم حرف میزند و با کسی تعارف ندارد کاش همه مجلسی ها نصف غیرت این مرد آذربایجانی را داشتند لیاقت او ریاست جمهوری است اصلا مطهری وکیل مردم است یا وکیل سران فتنه چرا سنگ آنها را به سینه میزند کمی بفکر مردم گرسنه و پابرهنه باشید یا حسین ای نادر

آرشیو